Cześć, jestem Adrian. Witaj na mojej stronie!
Fotografią zajmuję się od 2008 roku. Choć właściwie znacznie dłużej, bo już w dzieciństwie zainteresowałem się tym niezwykłym zajęciem. Zaczęło się zupełnie przypadkowo, kiedy na strychu domu rodzinnego znalazłem stary aparat dalmierzowy mojego taty… i jak się okazało nie było to chwilowe zainteresowanie, ale przerodziło się w pasję, którą staram się rozwijać do dzisiaj. Strona ta powstała z potrzeby nowego wyzwania, a przede wszystkim z chęci podzielenia się tą pasją z innymi i sprawdzenia jak odbierają moje dokonania.
Tak naprawdę każdy rodzaj fotografii może okazać się ciekawym wyzwaniem, ale szczególnie lubię fotografować
ludzi – zarówno obserwując życie codzienne na ulicy, choćby w czasie podróży, jak również podczas ważnych wydarzeń w ich życiu. Niezwykłą satysfakcję daje zatrzymywanie w kadrze niepowtarzalnej chwili i emocji jakie jej towarzyszą. Ważniejsza dla mnie jest naturalność, niż wykreowanie idealnej rzeczywistości – wolę obserwować
i dokumentować. Sądzę, że każdy kadr jest bardziej wartościowy kiedy jest niewymuszony i autentyczny – niezależnie od tego, czy jest to sytuacyjne zdjęcie uliczne, czy portret studyjny. Chyba właśnie najbardziej lubię w fotografii to uczucie, że w każdej chwili może się zdarzyć coś nieoczekiwanego, wartego uwiecznienia.
Dysponuję kameralnym studiem zlokalizowanym w Rudzie Śląskiej, ale nie stanowi dla mnie problemu wykonywanie zdjęć poza województwem śląskim. Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio. Jeśli zainteresuje Cię współpraca ze mną, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam!

Back to Top